Nikon MH-66 Charger за батерија EN-EL19, црна
  • Неодамнешно

Nikon MH-66 Charger за батерија EN-EL19, црна

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Nikon MH-66 Полнач за батерии за батерија EN-EL19 Нема одбитоци или скриени такси. Бесплатна испорака на земја на сите поправки. Целосно пренесува со подароци. Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. Nikon MH-66 Полнач за батерии за батерија EN-EL19. Нема одбитоци или скриени такси. Бесплатна испорака на земја на сите поправки. Целосно пренесува со подароци. Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. Полначот за батерии MH-66 за батеријата EN-EL19 ви овозможува да наполнувате батерија en-EL19 Li-Ion од камерата и е компатибилна со фотоапаратите Coolpix S3100 и S4100.