DIY музичка кутија Интересно моделирање на животни дома рачно изработен фестивал подарок роденденски подарок дрвен ротирачки музички бокс играчки
  • Неодамнешно

DIY музичка кутија Интересно моделирање на животни дома рачно изработен фестивал подарок роденденски подарок дрвен ротирачки

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облик : Плоштад Облик на музички кутии : животно. Било какви проблеми ,, ве молиме контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Број на модел : JJZSP-116 Тежина на артикалот : 1 грама Материјал : Вуд игра моќ : рачно врзанType : Clockwork Type Function : Swivelmaterial : Woodwelcome до нашата продавница и ви посакувам среќен шопинг!.