Еластичен кабел за креативност PACON PACAC3728, 1,2мм х 25 ', црна
  • Неодамнешно

Еластичен кабел за креативност PACON PACAC3728, 1,2мм х 25 ', црна

DEN 127.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број на модел : PACAC3728 Должина на пакетот на артикалот : 6. Ширина на пакетот на артикалот : 3. Висина на пакетот на артикалот : 0,6692913379 ". Еластичен кабел. Еластичен кабел. Креирај нараквици, ѓердани и други накит со овој црн еластичен кабел. Кабелот е долг 1,2 мм x 25 јарди, спакуван во поли торба.