Женски патент маички во боја блок V врат Краток ракав Обичен лабава лента летни врвови 2023 врвови на туники удобни блузи
  • Неодамнешно

Женски патент маички во боја блок V врат Краток ракав Обичен лабава лента летни врвови 2023 врвови на туники удобни блузи

DEN 82.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Премиум материјал】 : Направено од супер мека ткаенина со високо квалитетна ткаенина, добра еластичност, секако, совршена за прицврстување на софата дома; 【Големина секако е совршена и за прибирање на троседот дома;. Уникатен стил, прецизно позиционирање, дизајнот на производот може точно да ги сфати потребите на целните клиенти, може добро да реши различни проблеми со обликот на телото на жените, ефектот на горниот дел од телото е добар, а стапката на трансакција е висока; 3. уникатен стил, како одраз на диференцијацијата на брендот и постигнување на победа ситуација; 4. Брзо ажурирање на стоките и точно го сфаќаат ритамот на модните трендови и времето; Предупредување за топлина : 1. Ве молиме, проверете ги деталите за големината внимателно пред да купите. Ве молиме, дозволете неточност од 0,5инх-1инч заради рачното мерење. Подобро е да се предадете нежно да ги измиете предметите со ладна вода, да не избелувате, да висат суво и ниското железо. Слободно можете да не контактирате ако ви требаат дополнителни информации или имате коментари или прашања, нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде во контакт со вас наскоро. Ви благодарам! Дизајнот нема да ве натера да се чувствувате премногу тесни кога ќе поставите повеќе во студениот ден. Повод : Обичниот врв е добар за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, итн. Оваа качулка го решава проблемот да не знае што да носи на датум.