3drose Среќен Божиќ на најдобрата чекори досега - венец на поинсетија - знамиња
  • Неодамнешно

3drose Среќен Божиќ на најдобрата чекори досега - венец на поинсетија - знамиња

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полу-капачен полиестер. Сликата е отпечатена од едната страна, со полесна слика видлива на задната страна. Погодно е за виси од пол на знаме (со дијаметар од 8 мм), на wallид, таванот, банастери или врати. Виси хардвер/пол не е вклучен. Среќен Божиќ до најдобрата чекори досега - знамето на венецот Poinsettia е креативен начин за славење во текот на целата година со додавање на малку боја и забава. Изработено од 100% полу-капачен полиестер со еднократна употреба со сликата отпечатена од едната страна; Полесна слика ќе биде видлива на задната страна. Висат со употреба на столб, на wallидот, таванот, банистер и врата или каде било да чувствувате потреба да додадете поздрав на боја. Виси хардвер/пол не е вклучен.