Држач за далечински управувач со елени Хантер Камо со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори на грејачи на медиуми за медиуми
  • Неодамнешно

Држач за далечински управувач со елени Хантер Камо со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори на грејачи

DEN 343.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пу Направени во САД или увезени. Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што ефикасно спречува гребнатини на далечинскиот управувач. Организаторот има стилски и минималистички дизајн и служи за украсување на просторијата. Голем капацитет : Организатор за далечински управувач со пет пространи оддели за складирање за ТВ и ДВД -далечински управувачи, далечински управувачи со климатизација, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Разновидна употреба : Овој прилагоден држач за далечински управувач може лесно да се постави на табели за кафе, софи, софи, Арземи, спални соби, маси во кревет, дневни соби, аголни клупи, облеки, студии или каде било во домот и канцеларијата. Применливо сценарио : Погодно за кое било место како што се дневната соба, спалната соба, студијата и бирото, овој организатор е добар за складирање на далечински управувач Контроли, четки за шминка, пенкала за потпишување, пенкала за топка и други предмети.