Солидно црвен автомобил со камион со автомобил со држач за прозорци на држачот на пол
  • Неодамнешно

Солидно црвен автомобил со камион со автомобил со држач за прозорци на држачот на пол

DEN 271.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вода Дајте изјава : Што му рече едно знаме на другото знаме? Ништо, тоа само мавташе! Оставете го вашето знаме на вентилаторот да лета со нашето трајно двојно зашиено еднострано знаме. Идеално за монтирање од прозорецот на вашиот автомобил за да додадете персонализиран допир на вашето возење. Квалитетна конструкција : Нашиот сет на знаме и столб има издржлив пластичен столб за десно монтирање, приближно 19 "(48 см) во должина. Шареното знаме на ткаенината го прикажува прикажаниот дизајн и е отпечатен со УВ и мастило отпорно на вода за да се спротивстави на бледнее. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето. Знамето на знамето.