600 парчиња ленти со двојно очен капак ленти за кревање невидливи преклопи чисти сиви налепници големи очи дами алатка, л
  • Неодамнешно

600 парчиња ленти со двојно очен капак ленти за кревање невидливи преклопи чисти сиви налепници големи очи дами алатка, л

DEN 301.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно на шминка : лентата за очни капаци е многу рамна и тенка Лесно е да се облече шминка по употребата на налепницата со двојни очни капаци и брзо создава убави двојни очни капаци. Долготрајни : Нашите налепници со двојни очни капаци имаат добро само-лепење, дишење, не е лесно да се лизгаат и можат да останат цел ден. Материјал : Налепницата на очните капаци е изработена од висококвалитетно синтетичко влакно, кое е природно невидливо. Тој одговара на повеќето тонови на кожата, така што се чувствува многу природно да се користи. Одлично за секојдневна употреба : Различни големини на ленти за очни капаци носат двојни очни капаци со различни ширини, без разлика дали очните капаци се дебели, отечени или тенки, лентата за кревање на двојни очни капаци можат да ви помогнат да создадете длабоки и природни двојни очни капаци. Совршен ефект : Оваа лента со двојни очни капаци е доволно погодна за дневна употреба за да ги направите очите да изгледаат поголеми, помлади. Лесно на шминка : лентата за очни капаци е многу рамна и тенка. Лесно е да се облече шминка по употребата на налепницата со двојни очни капаци и брзо создава убави двојни очни капаци. Долготрајни : Нашите налепници со двојни очни капаци имаат добро само-лепење, дишење, не е лесно да се лизгаат и можат да останат цел ден. Материјал : Налепницата на очните капаци е изработена од висококвалитетно синтетичко влакно, кое е природно невидливо. Тој одговара на повеќето тонови на кожата, така што се чувствува многу природно да се користи. Одлично за секојдневна употреба : Различни големини на ленти за очни капаци носат двојни очни капаци со различни ширини, без разлика дали очните капаци се дебели, отечени или тенки, лентата за кревање на двојни очни капаци можат да ви помогнат да создадете длабоки и природни двојни очни капаци.