R.X издувни цевки за KV-1 доцна, KV-8-85-1S, Tank Universe SU-152. 1/35 REXX 35001 цевки
  • Неодамнешно

R.X издувни цевки за KV-1 доцна, KV-8-85-1S, Tank Universe SU-152. 1/35 REXX 35001 цевки

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производители : Rexx За модел : KV-1 доцна, KV-8-85-1 S, SU-152. Производители : Rexx. За модел : KV-1 доцна, KV-8-85-1 S, SU-152. Додатоци за KV-1 доцна, KV-8-85-1 S, SU-152 1/35 Rexx 35001 гранка цевка за универзумот. Материјал : Метална тема : Скала на резервоарот : 1/35 Состојба : Нови производители : Rexx земја на потекло : Украина Информации за модел : Rexx 35001 За модел : KV-1 доцна, KV-8-85-1s, SU-152.