Целни пикадо Фил Тејлор Пауер 9-пет-пет генерал 9 95% волфрам швајцарски точки челични пикадо сет
  • Неодамнешно

Целни пикадо Фил Тејлор Пауер 9-пет-пет генерал 9 95% волфрам швајцарски точки челични пикадо сет

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Играчот одобрено и користен од 16 временски светски шампион Фил „Силата“ Тејлор - дизајниран за дефинитивни барања на Фил во 2022 година Фил Тејлор моќност 9 -пет генерација 9 е голема прецизност 95% барел од волфрам со совршена тежина и рамнотежа - 9 -тина генерал 9 швајцарски точки челик врв 22 грам тежина. Дизајн на прецизно мелено барел - (41мм должина на барел, 7,55мм со дијаметар на барел) Барел нуди високо ниво на мелење на ЦПУ во текот со екстремни детали. Барелот има 3 области за зафат, предниот дел е хромирана нано -зафат, која потоа се движи во комбинација на машински мелени прстени со суптилни детали. На крај, на задниот дел е уникатен дизајн кој има „квадрат“ како зафат, создаден со употреба на машини за мелење со голема прецизност. Swiss Point Technology - Содржи 26мм Сребрена нано - Префрлете ја должината на вашата точка, стилот и бојата во секунди користејќи го патентираниот систем за заклучување со употреба на Taper и Threaded Technology обезбедува вашите поени да останат заклучени за време на игра. Стилски дизајн - Црниот PVD перформанси обложен Дарт е завршен со ексклузивни вратило на Фил Тејлор Г9, Нано Швајцарска точка и ексклузивни летови на Тејлор Г9. Пакетот содржи - 3 x стрела барели, 3 x G9 титаниум кратки шахти, 3 x 9 -пет G9 дизајнирани броеви на пареа, летови на пареа, 3 x 26мм сребрени нано швајцарски точки. Играчот одобрено и користен од 16 временски светски шампион Фил „Силата“ Тејлор - дизајниран за дефинитивни барања на Фил во 2022 година. Фил Тејлор моќност 9 -пет генерација 9 е голема прецизност 95% барел од волфрам со совршена тежина и рамнотежа - 9 -тина генерал 9 швајцарски точки челик врв 22 грам тежина. Дизајн на прецизно мелено барел - (41мм должина на барел, 7,55мм со дијаметар на барел) Барел нуди високо ниво на мелење на ЦПУ во текот со екстремни детали. Барелот има 3 области за зафат, предниот дел е хромирана нано -зафат, која потоа се движи во комбинација на машински мелени прстени со суптилни детали. На крај, на задниот дел е уникатен дизајн кој има „квадрат“ како зафат, создаден со употреба на машини за мелење со голема прецизност. Swiss Point Technology - Содржи 26мм Сребрена нано - Префрлете ја должината на вашата точка, стилот и бојата во секунди користејќи го патентираниот систем за заклучување со употреба на Taper и Threaded Technology обезбедува вашите поени да останат заклучени за време на игра. Стилски дизајн - Црниот PVD перформанси обложен Дарт е завршен со ексклузивни вратило на Фил Тејлор Г9, Нано Швајцарска точка и ексклузивни летови на Тејлор Г9.