Worown 10 парчиња 4 инчи варосани венци од вино
  • Неодамнешно

Worown 10 парчиња 4 инчи варосани венци од вино

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DIY Божиќни обрач, венец за Ноќта на вештерките, роденденски венец и други украси за празнични велосипеди DIY Wallид што виси занаети, демонстрира чувство на семејна атмосфера. DIY Catcher Catcher и Macrame занаети, проширете ги вашите креативци. DIY свадба и венец на деверуша, украсете уникатна свадбена сцена, одржувајте го доброто време. DIY Божиќни обрач, венец за Ноќта на вештерките, роденденски венец и други украси за празнични велосипеди. DIY Wallид што виси занаети, демонстрира чувство на семејна атмосфера. DIY Catcher Catcher и Macrame занаети, проширете ги вашите креативци. DIY свадба и венец на деверуша, украсете уникатна свадбена сцена, одржувајте го доброто време. DIY Божиќни обрач, венец за Ноќта на вештерките, роденденски венец и други украси за празнични велосипеди. DIY Wallид што виси занаети, демонстрира чувство на семејна атмосфера. DIY Catcher Catcher и Macrame занаети, проширете ги вашите креативци. DIY свадба и венец на деверуша, украсете уникатна свадбена сцена, одржувајте го доброто време. DIY Божиќни обрач, венец за Ноќта на вештерките, роденденски венец и други украси за празнични велосипеди. DIY Wallид што виси занаети, демонстрира чувство на семејна атмосфера. DIY Catcher Catcher и Macrame занаети, проширете ги вашите креативци. DIY свадба и венец на деверуша, украсете уникатна свадбена сцена, одржувајте го доброто време. Вклучен пакет : 10 парчиња варосани природни венци од винова лоза во 4 -инчен надворешен дијаметар, дебелина : одобрение. Материјал : Секој венец со лозови е рачно ткаен од сува природна лоза. Тој е издржлив, еднократно, еколошки, висок украсен и декоративен. Предности на ратан венец : природен венец од винова лоза, што значи убавина и никогаш не се распаѓа, може да се направи во убави и значајни подароци за семејството и пријателите. Широки апликации : Цветен венец од винова лоза е совршен за цветниот венец на обрачот, фаќачот на соништата, занаетчиството на Макраме, закачалките за растенија и други занаети. Одлично е за декорација на венчавки и други тематски забави што висат занаети, како што се Велигден, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките, Божиќ, итн.