Брејди 5050-j готски quik-align 2-3/4 Висина, 1-1/4 Ширина, Б-933 винил, црна боја буква, легенда Ј
  • Неодамнешно

Брејди 5050-j готски quik-align 2-3/4 Висина, 1-1/4 Ширина, Б-933 винил, црна боја буква, легенда Ј

DEN 115.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Готските букви со Quik-Align се издржливи и само-усогласувачки за да обезбедат чист, професионален изглед Нашите готски букви со Quik-Align се изработени од чувствителни на притисок, мат финиш Б-933 винил, пигментирани низ целата трајност и отпорност на згаснување. Индустриско одделение материјал се спротивставува на екстремитетите на температурата, абразијата и вообичаените растворувачи и агресивните лепила со години и во затворено и на отворено кога се применуваат на чисти, суви површини. Самостојните, само-усогласувачки знаци на diecut се мешаат за да обезбедат совршено растојание за знаци на професионален изглед секој пат. Чувајте ги вашите комплети Quik-Align тековни со тоа што ќе ги полнат со десет замени на пакувања. Готските букви со Quik-Align се издржливи и само-усогласувачки за да обезбедат чист, професионален изглед. Нашите готски букви со Quik-Align се изработени од чувствителни на притисок, мат финиш Б-933 винил, пигментирани низ целата трајност и отпорност на згаснување. Индустриско одделение материјал се спротивставува на екстремитетите на температурата, абразијата и вообичаените растворувачи и агресивните лепила со години и во затворено и на отворено кога се применуваат на чисти, суви површини. Самостојните, само-усогласувачки знаци на diecut се мешаат за да обезбедат совршено растојание за знаци на професионален изглед секој пат. Чувајте ги вашите комплети Quik-Align тековни со тоа што ќе ги полнат со десет замени на пакувања. Б-933 Готски Quik-Align Ten Packs Letters 50519 /5050-J Letter J Black On White. Идентични знаци или стрели по пакет. Нарачајте во количини на пакети.