Magicioyo Одговор Yoyo за деца, професионален Yoyo K2, Yo-Yo за почетници, со двојна намена за замена на Yoyos, што не реагира на лежиштето за средно+12 yoyo жици+алатка за отстранувањ?
  • Неодамнешно

Magicioyo Одговор Yoyo за деца, професионален Yoyo K2, Yo-Yo за почетници, со двојна намена за замена на Yoyos, што не реагира на лежиштето

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✨ 【Одговор на Yoyo & one Sponsive Yoyo】 : yoyo K2 кристал одговара на 2 различни лежишта на топката на Yoyo Она што го добивте е рамен тенок лежиште што одговара на јо. Автоматски ќе се врати на раката кога ќе се повлече. Тенок лежиште е одлично за почетниците за деца да научат основни трикови на јојо. Заменете го со лежиште од типот U со алатка за отстранување на Yoyo и ќе стане неодговорен јо-јо. Willе треба да научите трик наречен „врзување“ за да го вратите Јојо. Погоден за средни и напредни играчи. ✨ 【Висок квалитет на материјал】 : К2 пластиката Јојо е изработен од висококвалитетен компјутер со прекрасна сина и жолта градиентска кристална боја, таа е отпорна на абење. Yoyo K2 Crystal Yo-Yo е безбеден за употреба на децата. Трајни и цврсти, не се лесни за оштетување. ✨ 【Подарок за деца】 : Професионалниот јо-јо може да ја подобри физичката координација, интелигенцијата и интелигентните можности за одговор, да ја зголеми нивната самодоверба и да ги задржи децата подалеку од компјутерски игри и мобилни телефони. Јојос е одличен роденден, Денот на благодарноста, Божиќен подарок за вашите семејства Момци / девојчиња / возрасни или пријатели итн. Yo-Yo торба, 1 x Алатка за отстранување на професионално лежиште, лежиште од 1 x U (нее реакции), 1 x M4*10mm оска. Совети : Ако јо јо не се врати чувствително, се препорачува да додадете неколку масло за подмачкување или масло од 'рѓа во лежиштето (додадете го маслото внатре и надвор од лежиштето). ✨ 【Пријателска услуга】 : Ние инсистираме на оригинален дизајн и висококвалитетен Yoyos. Сите дополнителни прашања и помагаат, ве молиме контактирајте не преку системот за пораки. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме со какви било прашања. Вашето задоволство е наш приоритет. 1 x k2 yoyo (одговора на Јојо). ✨ 【Одговор на Yoyo & one Sponsive Yoyo】 : yoyo K2 кристал одговара на 2 различни лежишта на топката на Yoyo. Она што го добивте е рамен тенок лежиште што одговара на јо. Автоматски ќе се врати на раката кога ќе се повлече. Тенок лежиште е одлично за почетниците за деца да научат основни трикови на јојо. Заменете го со лежиште од типот U со алатка за отстранување на Yoyo и ќе стане неодговорен јо-јо.