Sklamp RLC-090 RLC090 Компатибилна ламба за сијалица за ViewSonic PJD8333S PJD8633WS Проектори
  • Неодамнешно

Sklamp RLC-090 RLC090 Компатибилна ламба за сијалица за ViewSonic PJD8333S PJD8633WS Проектори

DEN 520.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Repolterement Sklamp Projector Bare Burb 100% нова компатибилна ламба и лесна инсталација Проектот за замена на квалитетот на сијалицата на сијалицата Очекуван век : 2500 часа. Гаранција од 180 дена и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите. Новата генерација Good Larmwick во гола сијалица го прави повеќе илустриран и доволно јасен со истото оригинално функционирање. Професионалната ламба за замена обезбедува светли и остри слики за домашно кино, презентација на училиштата, деловна средба, итн. Тип : Repolterement Sklamp Projector Bare Burb 100% нова компатибилна ламба и лесна инсталација. Проектот за замена на квалитетот на сијалицата на сијалицата Очекуван век : 2500 часа. Гаранција од 180 дена и 30 дена 100% гаранција за враќање на парите. Новата генерација Good Larmwick во гола сијалица го прави повеќе илустриран и доволно јасен со истото оригинално функционирање.