Под-инчни поддржувачи со 5-инчни поддржувачи 2-пакувања и плоча за поддршка на јамка 5/8-11 конец за пескарење со полирање
  • Неодамнешно

Под-инчни поддржувачи со 5-инчни поддржувачи 2-пакувања и плоча за поддршка на јамка 5/8-11 конец за пескарење со полирање

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разноврсна : светлината и издржлива може да се користи во мазен камен за полирање, мебел, дрво производ, автомобил и метал и др Добро стабилно : добро контролирана рамнотежа и мазна работа без вибрации. Леснотија за употреба : Со прицврстувачите за кука и јамка, можете брзо да ги прикачите или замените влошките на плочата за поддршка додека работите. Максимална брзина на работа : 12.000 вртежи во минута. Спецификација : Дијаметар 5 " /125mm, 5/8" -11 конец. Соодветна големина : 4 "(105мм), 5" (125мм). Соодветна големина : 4 "(105мм), 5" (125мм). Соодветна големина : 4 "(105мм), 5" (125мм). Соодветна големина : 4 "(105мм), 5" (125мм).

Diameter 5 /125mm, 5/8-11 Thread :