Аквариум Бета скривања потонато подморница шлемот риба Хидејт Бета риба пештера риба резервоар за риба резервоар Аквариум амфибиски додатоци
  • Неодамнешно

Аквариум Бета скривања потонато подморница шлемот риба Хидејт Бета риба пештера риба резервоар за риба резервоар Аквариум амфибиски

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична декорација за резервоари за риби, резервоари за вода, аквариуми, итн Направете го вашиот резервоар за риби да изгледа поубав, додека играте одредена украсна улога. Креативен дизајн, ова е поубав пејзаж во аквариум. Користејќи материјали со висок квалитет, безбедни и издржливи. Можете да го украсите вашиот резервоар за риби или аквариум со оваа декорација. Опис Ако барате декорација на резервоарот за риби, тогаш не смеете да ги промашите нашите украси. Направено од високо квалитетен материјал од смола, безбеден и издржлив. Моделот го прави совршена декорација за вашиот резервоар за риби. Карактеристики- Големина : околу 5.- Боја : разновидна боја.- Материјал : смола. , аквариуми, итн .- Можете да го украсите вашиот резервоар за риби или аквариум со оваа декорација. Пакет, вклучувајќи 1 x украсување.