Lurrose 2 парчиња преклопени веѓи чешел од не'рѓосувачки челик иглички преклопни чешел чешел трепки четка за трепки за трепкање на веѓите за чешлање за жени за жени
  • Неодамнешно

Lurrose 2 парчиња преклопени веѓи чешел од не'рѓосувачки челик иглички преклопни чешел чешел трепки четка за трепки за трепкање на

DEN 96.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Металниот чешел глава, цврста фино игла, нема лесно да се скрши или да се наведнува Одлично за сите типови на веѓите, особено нежните рабови на вашето малечко. Одлично за жени, девојчиња, дами итн. Да се ​​користат. Дизајн на преклопување, за да можете да го ставите во вашата торба и да го користите во секое време. Може да се склопат, тие се погодни за вас да донесете за да ја поправите шминката кога ќе присуствувате на некои забави, погодни за дома или патување. Металниот чешел глава, цврста фино игла, нема лесно да се скрши или да се наведнува. Одлично за сите типови на веѓите, особено нежните рабови на вашето малечко. Одлично за жени, девојчиња, дами итн. Да се ​​користат. Дизајн на преклопување, за да можете да го ставите во вашата торба и да го користите во секое време. Може да се склопат, тие се погодни за вас да донесете за да ја поправите шминката кога ќе присуствувате на некои забави, погодни за дома или патување.