HDMI Порт Приклучок Приклучок Модул Замена За Xbox Серија S 2020
  • Неодамнешно

HDMI Порт Приклучок Приклучок Модул Замена За Xbox Серија S 2020

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ставка е да ја замените вашата стара штета, без РАБОТА HDMI приклучок За Xbox серија S 2020 Професионални вештини потребни за инсталација. Ако HDMI претрпе проблеми, можете да го замените модулот на штекерот за да се обидете да го поправите. Предметот е кревок, лесно е да се оштети за време на испораката, па ако имате какви било прашања во врска со употребата, ве молиме прво контактирајте го продавачот за помош. Пакетот вклучува : 1x HDMI Приклучок Конектор. Пакетот вклучува : 1x HDMI Приклучок Приклучок Приклучок Модул Замена За Xbox Серија S 2020.