ПЕЗОЕНТ 3 парчиња Јасни Кварцни Кристални Точки Сурови Кварцни кристали масовно Заздравување Фацетирано Призма Стапче Реики Камен Кристално Стапче За Изработка Н
  • Неодамнешно

ПЕЗОЕНТ 3 парчиња Јасни Кварцни Кристални Точки Сурови Кварцни кристали масовно Заздравување Фацетирано Призма Стапче Реики

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 парчиња природни Јасни кварцни кристални точки Шестоаголни Скапоцени Камења Полирани Со Куршуми фацетирани Точки камења За лекување Кристали Стапчиња занаети статуа за сечење Вика и Енергија, Завиткување Жица, Решетки, Занаети, Лекување, Декорација На Домашна Канцеларија Големина на кварцен Камен : 1,18-1,3 инчи(30-33мм) За Должина; 0,31 инчи(8мм) за Ширина. - Бидејќи овие се рачно изработени, тие може да бидат малку помали или поголеми по големина. Количина : 3 Парчиња Јасни кварцни кристални точки.Секоја нарачка доаѓа со бесплатна елегантна кутија за подароци!Погоден За Дома можете да најдете повеќе накит што прави монистра со висок квалитет и разумна цена. *Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако не добиете никаков одговор, ве молиме повторно испратете ја вашата е-пошта и ние ќе одговориме што е можно поскоро.Ние секогаш се обидуваме нашите најдобри понуди 100% задоволство на секоја нарачка!Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не во вашето слободно време.