СТЕРИЛИЗАТОР НА Пароброд ЗА Менструална Чаша ИТЈОМУР со 2 Чаши За Повеќекратна Употреба, Комплет За Чистење Менструални Чаши, Контрола На Едно Копче Автоматска Сте
  • Неодамнешно

СТЕРИЛИЗАТОР НА Пароброд ЗА Менструална Чаша ИТЈОМУР со 2 Чаши За Повеќекратна Употреба, Комплет За Чистење Менструални Чаши, Контрола

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дојдете Со 2 Менструални Чаши За Повеќекратна Употреба-чаша за период НА ИТИОМУР изработена од медицински силикон, издржлива и вистинска мекост, ви овозможува да користите поудобна и стерилизација на пареа посигурна Една голема и една редовна големина, за да можете да изберете да ги користите според вашите потреби. Брзо исчистете Ја Менструалната Чаша-само додадете 5-10мл вода во паробродот ЗА менструална чаша ИТЈОМУР, потоа вклучете го приклучокот за напојување и притиснете го копчето за стартување. По 3 минути, ќе добиете менструална чаша како нова. Операција Со Едно Копче, Лесна За Употреба-копчето може автоматски да се појави по употреба, повеќе не треба да трошите време за да се грижите. Копчето може да се турка само еднаш во циклус. Ако копчето не ќе им помогнам-додадете вода, приклучок во, и нека работи додека не се појави надвор. Компатибилен Со Повеќето Периодични Чаши-паробродот за менструална чаша во форма на јајце не само што е симпатичен, туку ја има и вистинската искривување, што значи дека може да биде компатибилен со повеќето чаши за менструација на пазарот. Пренослив Стил На Патување, Лесен За Носење - 3.3 * 7 пароброд за менструална чаша може да се стави во вашата патна торба без стрес, што е многу погодно за патување или семејна употреба; Во Меѓувреме, може да се користи и како кутија за складирање за да се задржи менструалната чаша до следната употреба. Висококвалитетен Материјал-Изработен од материјали од медицинско одделение ја обезбедува неговата стабилност и издржливост, без БПА;. Автоматско Дизајнирање Со Едно Копче-треба само да го притиснете прекинувачот пред капење, а потоа можете да добиете совршена менструална чаша после капење;. Компатибилен Со Чаши Од Која Било Марка-капакот во форма на јајце е доволно длабок за лесно сместување на менструални чаши од различни брендови и големини;.