Тимунр 3600 Брои Обвивка Нокти 15 Степен 2 инчен х .092 Инчен Обложена Жица Серпентина Целосна Тркалезна Глава Прстен Стебло Топло Поцинкувано
  • Неодамнешно

Тимунр 3600 Брои Обвивка Нокти 15 Степен 2 инчен х .092 Инчен Обложена Жица Серпентина Целосна Тркалезна Глава Прстен Стебло

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Топло Поцинковани Големина : Секоја големина на ноктот на жичениот серпентина е 2 х 0,092 инчи. Материјал : цементниот материјал Со Топло поцинкувано влакно нуди супериорна заштита од корозија во целата граѓа третирана под притисок. Карактеристики : Погоден за употреба со повеќето обвивки од серпентина од 15 степени и шајки за мечување. Примена : овие нокти за обвивка се дизајнирани со полни тркалезни глави и рачки на прстени за груби лајсни за нокти и материјали за обвивка. Количина : пакетот содржи 12 ролни клинци, секоја ролна е 300 парчиња, а вкупната количина е 3600 броеви. Спецификација : Големина : 2 х 0,092 Инчи 15 Степен Материјал : Топло Поцинкувано Количество : 3600 Брои (12 Ролни)Карактеристики : Целосна тркалезна глава и прстен компатибилен со повеќето нокти од серпентина од 15 степени : Челичните клинци се користат За вртење И дебели нокти на материјали за обвивка, кои се користат за инсталација на работната површина, обвивка, цементна табла, ограда, иверица и влакна бетонски ѕиден пакет вклучува : 12 X 300 Брои Обвивка Нокти.