Изберете Среќен Сончоглед Подлога Дијамант Насликани
  • Неодамнешно

Изберете Среќен Сончоглед Подлога Дијамант Насликани

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијамант Насликани Мониста залепени една до друга за да создадат уникатен дизајн кој изгледа неверојатно на сонце. Измешајте и совпаѓајте подлоги за да направите свој сет! Нарачајте 5 или повеќе подлоги и добијте бесплатен држач за подлога со вашата нарачка.