Вален Западна Кошула Вален Булхед Маица Каубојски Вален Маица
  • Неодамнешно

Вален Западна Кошула Вален Булхед Маица Каубојски Вален Маица

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Западна Каубојка Гроздобер Ударни Каубојски Убијци бик рог. Луѓето кои сакаат Окружни Саеми и Западно Наследство На Ранчеро ќе го сакаат ова. Тоа го прави совршен подарок за роденден или За Божиќ. Одличен подарок за Татковци, Мајки, Синови и Ќерки. Удрен Каубој, каубојка, 60-ти и 70-ти мода, Западна Каубојка, Каубојски Убијци, бик рог, Љубители На Коњи Од Западно Седло, Сточари, Земјоделци и Обожаватели На Сточарско Шоу. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.