Перење Бебе Салата Активност Центар Со Игра Мат, Ран Развој Плејматс, 6 Играчки за Новороденче &засилувач; Дете, Поголем, Не Се Лизга, Портокал
  • Неодамнешно

Перење Бебе Салата Активност Центар Со Игра Мат, Ран Развој Плејматс, 6 Играчки за Новороденче &засилувач; Дете, Поголем, Не Се Лизга,

DEN 751.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Мека и Поместена : душекот за играње во теретана за бебиња е изработен од висококвалитетни ткаенини, дебели со фин и мазен допир. Тоа е безбедно и удобно за бебешки кожи. Покрај тоа, ние ефикасно ја балансираме плошноста и мекоста на теретаната, така што бебето може да седи или да стои постабилно. Може да се пере : се пере, лесно се чисти и одржува хигиенски. И дното на подлогата има честички против лизгање. Безбедно за употреба на дрвен / мермерен под. 6 Отстранливи Играчки : 6 играчки со различна текстура кои испуштаат различни звуци (ткаенина за крцкање,ѕвонче, чкрипење итн.