Иво Мазен Маникир Ароматична Маска За Раце Од Масло Од Роза-Навлажнувачки Ракавици Маска-Ослободувач Од Стрес, Сува Рака-Витамин Е И Ниацинамид-3 пара / 1 Кутија
  • Неодамнешно

Иво Мазен Маникир Ароматична Маска За Раце Од Масло Од Роза-Навлажнувачки Ракавици Маска-Ослободувач Од Стрес, Сува Рака-Витамин Е

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❊ Ароматична РЕЛАКСАЦИЈА-Вклучете ги вашите сетила во оваа маска за раце за ослободување од стрес, богата со природно Масло од Роза за да им помогнете на вашите раце миризливиот третман за убавина што го заслужуваат ЕСЕНЦИЈАЛЕН ТРЕТМАН-Откријте ја вашата најдобра кожа со Помош На Витамин Е и Ниацинамид, клучни состојки кои помагаат да се намали сувоста и да се ревитализира уморната кожа. Користи Се-Во-Едно-Практично Мултифункционално и компактно решение за убавина за кое не се потребни посебни производи. Совршен за патување и заживување на вашата рутина за нега на кожа со дополнителен поттик за утешна грижа за себе. ❊ КАКО ДА СЕ КОРИСТИ-По миење и сушење раце, лизнете ги рацете во маската и користете ја налепницата за запечатување – Тријте ги рацете заедно за да ја апсорбирате формулата за збогатување. Отстранете ги маските по 20-30 минути.