Денот На Свети Патрик детелина Бања Крпа За Раце Среќа Зелена Шамрок Кујна Крпи За Садови Партали 18х28 Во Супер Абсорбента Крпи За Чистење Без Влакненца Чај Бар Мек ?
  • Неодамнешно

Денот На Свети Патрик детелина Бања Крпа За Раце Среќа Зелена Шамрок Кујна Крпи За Садови Партали 18х28 Во Супер Абсорбента Крпи За

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 18х28 ИНЧИ, Сет од 1 Крпи за Раце од микрофибер,мек памучен материјал; супер абсорбента и без влакненца кујнски крпи/крпа за чај/крпа за кафе/партали за садови/крпи за капење итн. ИЗДРЖЛИВ пад сува ниска.