Нов Лон0167 45мм Сечење Избрана Диа Дијамант Обложени сигурна ефикасност Стакло Плочка Мермер Дупчалка Дупка Видов Сребрен Тон
  • Неодамнешно

Нов Лон0167 45мм Сечење Избрана Диа Дијамант Обложени сигурна ефикасност Стакло Плочка Мермер Дупчалка Дупка Видов Сребрен Тон

DEN 173.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар на сечење : (издржлив во употреба) 45мм/1,77"; Име На Производ : Стаклена Дупка (најнова технологија) Пила; Материјал : Метал од висока класа, Дијамантски Честички Содржина на пакетот : Беспрекорна 1 x Стаклена Пила; неизвонредна Тежина : 47g. Дупка За дупчење Внимателно избрана Големина : 8 x 19mm/0,3 "умот-дува x 0,75" (D*L); Вкупна застрашувачка Должина : 50mm/2". Главна Боја : совршен Сребрен Тон; Вкупна Големина : 50 квинтесенцијални х 45мм/2 "х генијален 1,77"(Л*Макс. Странична Дупка совршена Во Изработка Големина : 12 х уредни 6мм/0,47 "х 0,24" (Л*В); Вклучена Батерија : Не. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите.