Огледало, Огледало За Патување, животинска аквариумска риба, џебно огледало, преносливо огледало
  • Неодамнешно

Огледало, Огледало За Патување, животинска аквариумска риба, џебно огледало, преносливо огледало

DEN 1230.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Издржлив и компактен;.Двојно огледало, лесно за носење. Без разлика дали станува збор за автомобил или ставен ранец е најдобриот избор за огледало;.Приближно 2,25 "ретровизори со дијаметар и дебелина од 0,25" Можат да прифатат прилагодување на моделот, прилагодена шема ве молиме упатства за е-пошта, благодарам!. Оваа ставка е преносливо огледало за шминка, кое е направено од издржлива легура на цинк. Има двострани огледала и прифаќа дизајн на преклопување, лесен за носење во вашиот џеб или чанта.