Jtckarpu 100pack Празник Face_Masks За Жени Денот На Вљубените Уста Отпорен На Прашина За Еднократна Употреба Празник Отпорен На Уста прашина Со Срца
  • Неодамнешно

Jtckarpu 100pack Празник Face_Masks За Жени Денот На Вљубените Уста Отпорен На Прашина За Еднократна Употреба Празник Отпорен На Уста

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3-Слој Неткаен Материјал Прилагодливо затворање. Машина за перење и Рачно перење. ●Валентин Маски●новина валентин ден елементи и бои, Со Слатка Љубов Срцето за двојка. што ќе создаде мистериозна и слатка атмосфера. Ве штити додека ве прави да изгледате многу стилски и темпераментно. ●Премиум Материјал●маската за возрасни за еднократна употреба на денот на вљубените е изработена од 3 слоја висококвалитетна неткаена ткаенина. Маската за лице е анти-прашина, анти-плукање и анти-смог. совршен за секоја пригода. ●Совршен Дизајн●Мекиот еластичен и свитлив мост за нос им помага на маските за лице на вљубените_маски во согласност со лицето. Внатрешниот слој е направен од меко ткиво на лицето, без боја, нежна за кожата. ●Мека и Лесна Тежина_ маските за лице за еднократна употреба се направени од еластични екстра меки ушни јамки, елиминирајќи го притисокот на вашите уши, правејќи го мек, удобен и многу лесен за дишење за носење. ●Широка Апликација●маските за денот на вљубените за возрасни се совршени за секоја пригода. Не само свадби, невестински тушеви, причест, девојка дама ноќ надвор, партии, професионална работа настан, канцеларија, вечер носат, исто така, совршен за валентин Подароци, Костим Партии, Карневали. Совршен Весел Подарок За Одмор за вљубените за вашето семејство, пријатели и колеги. Опис : маската за еднократна употреба од 3 слоја е изработена од материјал од ткаенина од 3 слоја, таа е здрава и безбедна за употреба. Материјал за дишење и слатки модели, што го прави корисен и модерен.