Појас за пари за патувања во БОКИКИ - РФИД Блокирање на парите и безбедна торба за половината, безбеден пакет фани за мажи и жени, одговара на пасош, паричник, телефо?
  • Неодамнешно

Појас за пари за патувања во БОКИКИ - РФИД Блокирање на парите и безбедна торба за половината, безбеден пакет фани за мажи и жени, одговара на

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајната торба за патници - Појас за пари за патници е носител на пасоши и носител на билети, безбеден паричник на РФИД за пасош, билети, пари, сметки, телефон, важни документи и лични предмети Чувајте ги вашите скапоцености невидливи - материјалот за блокирање на РФИД штити од скенирање на дигитални и електронски чипови со хакери и крадци, овластени и докажани ефективни. Долготраен најдобар квалитет - густ, издржлив 210 D тежок рип -стоп најлон се спротивставува на рипување, сечење и абење и солза од честа употреба на патувања; Безбедното ослободување на појасот го елиминира случајното ослободување, помага да се спречи кражбата. Ултра мека и удобна - Организатор на паричник за патувања инженерски за извонредна удобност и погодност, вклучително и задниот дел од дишената мрежа; Доволно компактен за да се носи скриено под облека за дополнителна превенција од кражба. Големини : - 11 "x 5,5" x 0,3 "големина; 41 ”вкупна должина; 9 "широк x 3,4" длабок голем џеб, 6 "широк x 3,5" длабок мал џеб, 4 "широк x 3" длабок таен внатрешен џеб; Една големина одговара на сите. Крајната торба за патници - Појас за пари за патници е носител на пасоши и носител на билети, безбеден паричник на РФИД за пасош, билети, пари, сметки, телефон, важни документи и лични предмети. Чувајте ги вашите скапоцености невидливи - материјалот за блокирање на РФИД штити од скенирање на дигитални и електронски чипови со хакери и крадци, овластени и докажани ефективни.