Средба со полирање од дрво метал 10 парчиња од 5 инчи 125 мм 60 до 2000 груби зрнца кука-и јамка од лента зелена песочна песочна песочна дискови алумина абразивна орбиталн
  • Неодамнешно

Средба со полирање од дрво метал 10 парчиња од 5 инчи 125 мм 60 до 2000 груби зрнца кука-и јамка од лента зелена песочна песочна песочна дискови

DEN 1051.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки -Поддршка на ПЕТ, голема сила, долг живот. -Добрателна пловност, погодна за суво мелење и суво мелење. -Секција на технологијата за песок може ефикасно да спречи затнување и лепење. -Ситлива за различни заоблени површини и насликани површини. Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. -Поддршка на ПЕТ, голема сила, долг живот. -Добрателна пловност, погодна за суво мелење и суво мелење. -Секција на технологијата за песок може ефикасно да спречи затнување и лепење. -Ситлива за различни заоблени површини и насликани површини. Од отстранување на гребнатини и гребнатини на wallsидови и табли за лизгање до мазнење дрво или калапи на играчки или мебел, поправка на прирачници или мебел за тревници : 5 инчи 125мммкорно зрно : 60/80/110/110/180/230/230/320/420/400/600/600/600/600/ 800/1000/1200/1500/2000 ФЕАТУРИ : -ПОДАВНА ПОДНЕСУВАЕ, ПОВЕЕ, ДОЛГОВЕН ДЕЛОВНО ОДГОВОР, ПОДГОТВУВА ЗА СВЕТНА МЕЛАЦИЈА И СВОЈОТ СИТЕ СПЕЦИЈАЛНИ СИТЕ БЕЗБЕДНИЦИ ТЕХНОЛОГИЈА ЕФЕКТИВНО ПРОДОЛУВАЕ НА ПОВЕЕ : 10 парчиња шкурка.

5 inch 125mm:
Coarse grain:
60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000
Features:
-PET backing, high strength, long life:
-Good flatness, suitable for dry grinding and dry grinding:
-Special sandblasting technology can effectively prevent clogging and adhesion:
-Suitable for different curved surfaces and painted surfaces:
Packing includes:
10pcs sandpaper