Совршен капак за прашина, бел винил покритие компатибилен со HP DeskJet 2375 се-во-еден печатач, анти-статички и водоотпорен димензии на капакот на прашината 16.7''w x 11.97''d x 6.1
  • Неодамнешно

Совршен капак за прашина, бел винил покритие компатибилен со HP DeskJet 2375 се-во-еден печатач, анти-статички и водоотпорен димензии

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено покритие за прашина, е совршен производ за да го заштитите вашиот печатач од прашина, истури, гребнатини, вода и други загадувачи Совршено покритие за прашина, не обезцвестувајте, тој е изработен од многу квалитетен водоотпорен винил материјал. Совршениот капак за прашина, е двојно зашиен, антитатички, силен и тешка покривка. Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци за кој било вид печатачи, системи за климатизација, телевизори, скари за гас и многу повеќе. Ги гарантираме нашите производи 100% . Совршен капак за прашина, бел винил покритие компатибилен со HP Deskjet 2375 се-во-еден печатач, анти-статички, двојно зашиен и водоотпорен димензии на капакот на прашината 16.1'''h од совршен прашина за покривка ДОО . Совршено покритие за прашина, е совршен производ за да го заштитите вашиот печатач од прашина, истури, гребнатини, вода и други загадувачи. Совршено покритие за прашина, не обезцвестувајте, тој е изработен од многу квалитетен водоотпорен винил материјал. Совршениот капак за прашина, е двојно зашиен, антитатички, силен и тешка покривка. Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци за кој било вид печатачи, системи за климатизација, телевизори, скари за гас и многу повеќе.