[SA] ЕМА 16мм осветлен прекинувач на копчето за самостојно заклучување 01P-RA40.Q1P Правоаголни LED светла 1C / O-10PCS / лот-
  • Неодамнешно

[SA] ЕМА 16мм осветлен прекинувач на копчето за самостојно заклучување 01P-RA40.Q1P Правоаголни LED светла 1C / O-10PCS / лот-

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : сина, големина : 1no Материјал : легура. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : прекинувач. Боја : сина, големина : 1no. Материјал : легура. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : прекинувач. Прво, нарачајте се според сопствените потреби боја, што укажува на нашиот број на нарачка во белешката.СЕКЕНД, ПРОИЗВОДОТ НА ПРОИЗВОДОТ, СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ПРОИЗВОД НА ПРОИЗВОДОТ : СПЕКЦИИ НА СИГА : СПЕКЦИЈА : 15 АМЕТЕРИЈАЛЕН : АЛЕЛОФЕАЦИИ : Број на прекинувач : Прекинувач Тип на копче : , Ceorigin : Chinacertification на копното : GS, Rohs, CE.