Кошула за кратки ракави на Ени Лин Спортска облека
  • Неодамнешно

Кошула за кратки ракави на Ени Лин Спортска облека

DEN 735.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 85% микро полиестер, 15% спандекс. Затворање на патент. Спандекс нанесена ткаенина овозможува 4 -пат да се движи со вас кога се возите. Елегантниот панел во форма V со мала количина на сјај додава на елеганцијата. Кошула со кратки ракави со лого на Ени Лин извезена на ракавот. Повлекувањето на патент е ласерско гравирано со логото на Ани Лин. Бои на црна, морнарица и бело. Женски големини на Xsmall преку 3xlarge. Машинско миење топло, смалувајте се на тивок оган. Спортската облека Ени Лин ја дизајнираше оваа кошула со краток ракав за да ви даде максимално истегнување и движење во седлото. Кошулата го додаде материјалот Spandex во влакната на кошулата за да се движи и да се протега со вас додека сте во седлото. Сите знаеме колку движење, пресврти на телото и флексибилно има на телото додека се вози. Кошулата со кратки ракави има четвртина стил на поштенски патент со прекрасен ласер на логото на Ани Лин, гравиран на повлекувањето на патентот. Елегантни панели за мрежи со дизајн на роза започнува на рамената и се спушта во V до дното на патентот.