Амбер дома 11,8 Прекрасна облека за облека за бебиња 20 пакувања, цврста метална жица и симпатична бела облога деца деца деца деца закачалки за панталони со палто за п?
  • Неодамнешно

Амбер дома 11,8 Прекрасна облека за облека за бебиња 20 пакувања, цврста метална жица и симпатична бела облога деца деца деца деца

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Без лепење и не-лизгање】 Специјална надградба што не е пластика што не се лизга, обложена со симпатична бела боја, повеќе мазен и удобен допир, може да спречи да не успее облеката Уште поважно, нема лепливо чувство, многу здраво и еколошки. Најдобар подарок за ново семејство. 【Трајни】 Секоја закачалка мери 11,8 x 6,9 x 0,157 инчи, големината е идеална за деца, облека за деца и бебе и едноставен дизајн со цврста метална жица, тенок и светлина, таа е многу корисна за организирање на плакарот на децата. Екстра силна за да се одржи потешка облека, како што се зимски палта, волнени палта и надолу јакни. Силната структура може да се користи долго време и не е лесна за деформација. 【Билатерални решетки】 Погодни изрез по должината на рамото на закачалката ви овозможуваат без напор да висат тенки каризоли, ноќни куќи и лизгачки фустан, надграден лак дизајниран спречува пад на облеката. Тркалезните раменици ја одржуваат облеката во добра форма без да се судри и да избегнувате лизгање. 【Заштеда на простор и суво-wet двојна употреба】 Идеално за плакарот или гардеробата, закачалките имаат тенок дизајн за заштеда на простор, ќе можат да го зголемат просторот за складирање и да се вклопат во повеќе облека, да ја зачуваат вашата неуредна облека и гардероба. Дното на закачалката е совршено за висечки фармерки, панталони и пакувања. Не само за облека за бебиња, туку и за висење влажна облека и додатоци за облека, како што се шал, шал, пешкир, камизола, долна облека, шорцеви или хеланки. 【Без лепење и не-лизгање】 Специјална надградба што не е пластика што не се лизга, обложена со симпатична бела боја, повеќе мазен и удобен допир, може да спречи да не успее облеката. Уште поважно, нема лепливо чувство, многу здраво и еколошки. Најдобар подарок за ново семејство. 【Трајни】 Секоја закачалка мери 11,8 x 6,9 x 0,157 инчи, големината е идеална за деца, облека за деца и бебе и едноставен дизајн со цврста метална жица, тенок и светлина, таа е многу корисна за организирање на плакарот на децата. Екстра силна за да се одржи потешка облека, како што се зимски палта, волнени палта и надолу јакни. Силната структура може да се користи долго време и не е лесна за деформација. 【Билатерални решетки】 Погодни изрез по должината на рамото на закачалката ви овозможуваат без напор да висат тенки каризоли, ноќни куќи и лизгачки фустан, надграден лак дизајниран спречува пад на облеката. Тркалезните раменици ја одржуваат облеката во добра форма без да се судри и да избегнувате лизгање.