Јанхао [Делови на беспилотни летала] Гимбал мотор со рака на фотоапаратот со капакот Флекс кабелски сигнал линија Gimbal Vibration Absorbing Poard за додатоци на DJI Mavic Pro [лесна ин?
  • Неодамнешно

Јанхао [Делови на беспилотни летала] Гимбал мотор со рака на фотоапаратот со капакот Флекс кабелски сигнал линија Gimbal Vibration Absorbing Poard

DEN 1158.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Деликатна и исклучителна, високо одговара на опремата. Цврст и издржлив, долг животен век. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Опис : Тип : За DJI Mavic Pro Gimbal Camera Parts Parts Condition : Висок квалитет, 100% Workitable за DJI Mavic Pronote : Окриената на моторната рака на Gimbal камера, кабелот за сигнал, моторната рака на фотоапаратот со кабел се отстранува од оригиналниот дрон, но во совршена состојба , Gimbal Flat Cable не е оригинален, но со висок квалитет, а таблата со амортизери и заклучување на Gimbal се оригинални и нови! Завртки1x амортизер таб1x Gimbal рамен кабел (не оригинален) 1x gimbal камера сигнал кабел1x gimbal заклучување.