Tepenar потопливи LED светла со далечински управувани - водоотпорни топла када светла батерија управувана контролирана 16 ламба за промена на бои со чаша за вшмукување 4p
  • Неодамнешно

Tepenar потопливи LED светла со далечински управувани - водоотпорни топла када светла батерија управувана контролирана 16 ламба за промена

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

IP68 водоотпорен : Дизајниран со двослојна водоотпорна структура и опремена со силиконски прстени за запечатување за водоотпорно запечатување Подводните LED светла можат да одолеат на корозија и висока температура, така што квалитетот е апсолутно загарантиран. Далечински контролирано : спакувано со 2 x во боја LED светла и 2 x IR далечински управувачи. Многу е лесно да се игра далечинско контролирано светло без грижи за кабли и тврда достапност. Ве молиме, забележавте дека за да го отстраните филмот за изолација од дното на далечинскиот управувач пред употреба. Креирај атмосфера : Промена на боја EFX светла достапни во 16 статички бои и 4 режими, бидејќи декорните светла можат да создадат слатка атмосфера, да ви обезбедат моментален и фантастичен ефект на осветлување. Потопување на потопливи LED светла : LED светлата со напојување на батеријата се вградени со 10 LED диоди, водоотпорни и безжични, совршени за забава за настани или украси за дома. Секоја водоотпорна светлина придвижувана од 3 батерии на ААА (батериите не се вклучени). Безжичен и безбеден. Погодно е да се замени додека батериите истекуваат. Широко користена : LED чајната светлина совршено важи за украсување на најразлични забави, свадба, сцена, диско, трговски центри, продавници за накит, изложби, изложба, кабинет, музеи, продавници, аквариум, резервоар за риби, фонтани, светилки и други прилики како Ноќта на вештерките , Божиќ. IP68 водоотпорен : Дизајниран со двослојна водоотпорна структура и опремена со силиконски прстени за запечатување за водоотпорно запечатување. Подводните LED светла можат да одолеат на корозија и висока температура, така што квалитетот е апсолутно загарантиран. Далечински контролирано : спакувано со 2 x во боја LED светла и 2 x IR далечински управувачи.