Студенти од VIPK
  • Неодамнешно

Студенти од VIPK

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиуретанска кожа Пенкало за молив, торба со пенкало за платно. Може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и торба за монети. Дизајн на двојно патент со две џебови, може да се постави поставен според обемот на стоки. Издржлива, изградба на платно. Погоден за подарок, за дипломирање, за роденден, за враќање на училиште. Наменето за модни деца, девојчиња, момчиња, студент, патување, школување, шопинг. VIPK чувајте ги моливи, училишни материјали, канцелариски материјали, накит, електроника, козметика, чиста и уредна. Нема ништо подобро од тоа да се одржи сè организирано! Овој случај со моливи ги одржува сите заедно, без разлика дали сте на училиште или во канцеларија. Детали за производот : Изработено од силен, висок квалитет на ткаенина Мал џеб лесно складирање Мали предмети ја одржува вашата работна маса или канцеларија чиста безбедно, лесно складирање додека е во движење шик, забавно за која било возраст совршена за содржина на пакет за подароци : 1 x торба со молив.