Zaahh Wall Mount Moungip Mirror 3x лупа на козметичко огледало 360 ° вртење на вртење на две еднострани суета огледало за бања
  • Неодамнешно

Zaahh Wall Mount Moungip Mirror 3x лупа на козметичко огледало 360 ° вртење на вртење на две еднострани суета огледало за бања

DEN 390.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Огледала за шминка 3x двојно странично огледало : Огледало 3x, ви овозможуваат јасно да ги видите вашите карактеристики на лицето и да направите совршена шминка во темни или слабо лесни области. Прекинувач на сензорот за допир : LED светла вклучени/ исклучени контролирани од прекинувачот за сензори на допир. Нашето суета огледало е изградено во LED, ви овозможува шминка во темни или слабо осветлени области. Дизајн на вртење од 360 ° : Огледалото за шминка овозможува ротација од 360 степени, така што ќе можете да го прилагодите огледалото според соодветниот агол на гледање за да ги задоволите вашите потреби и претпочитање. Мулти-намена : Елегантен дизајн, би бил погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн. Идеално за примена во шминка, како што се носење на контактни леќи, пинжење на веѓите, шминка, фризура и бричење, итн. и 1x редовно огледало на огледало моќното зголемување е погодно за прикажување на лицето и зголемување на деталите за вашата кожа или коса. Зголемувањето на 1x е исто така одлична услуга за вашата околу фризурата, козметиката и секоја потреба од убавина. Спецификации : - Големина на производот : 20см × 33см × 43см/8inch × 13inch × 17.