Starвезди небо Јапонија бранови куќа Сандали кои не се лизгаат отворени папучи за маса за масажа бања за туширање
  • Неодамнешно

Starвезди небо Јапонија бранови куќа Сандали кои не се лизгаат отворени папучи за маса за масажа бања за туширање

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПВЦ Направени во САД или увезени. 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и жените и можете да ги купите за членовите на вашето семејство. 【Материјал】 Нашите влечки во куќата се изработени од висококвалитетен ПВЦ материјал. Тие совршено одговараат на нозете. Секогаш можете да почувствувате дека тие внимателно одговараат на нозете. Издржливиот материјал може да направи да се чувствувате пријатно и лесно. 【Анти-лизгање】 Овие сандали се со добар квалитет. Може да го зголеми отпорноста на триење и лизгање на влажното тло. Удобно е и издржлив, модерно во стил и густ и мек ѓон, обезбедувајќи долготрајна и удобна заштита за вас и вашето семејство. 【Лесно е да се совпадне】 Овој горниот дел од домашното влечење е отпечатен со прилагодена шема, која е обична и модерна. Можете да ги носите овие влечки во секое време, каде било, со бикини, панталони со плажа, костум на плажа или секојдневно носење.