200 парчиња 3 x 5 инчи Белешки подлошки Пополнува мали меморанти влошки 30 листови поставени хартиени влошки за пишување мини џебни тетратки за полнење на сервери за б?
  • Неодамнешно

200 парчиња 3 x 5 инчи Белешки подлошки Пополнува мали меморанти влошки 30 листови поставени хартиени влошки за пишување мини џебни

DEN 1071.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема количина за да ги задоволите вашите потреби : Пакетот содржи 200 парчиња мини -белешки за полнење, 30 листови по подлога, доволни во количина за да ги задоволите вашите дневни побарувања за пишување и замена Соодветна големина за употреба : Секоја мала тетратка е околу 3 x 5 инчи, соодветна големина за да одговара на капакот на џебните тетратки, мала по големина и светлина во тежина, лесен за носење и складирање, удобно за вашата дневна употреба. Практично за вашата дневна употреба : Кога имате идеја, можете брзо да ги извадите влошките за белешки од вашиот џеб и да го снимате, тие можат да ви обезбедат доволно простор да ги запишете вашите идеи, погодно за да забележите во секое време на кое било место , донесувајќи поголема погодност за вас. Непречено да се напише : Направени од квалитетен материјал за хартија, овие влошки за пишување се мазни на површината, прикажани со наредена хартија, обезбедувајќи ви уредни и уредни линии, да ги одржувате вашите записи организирани и читливи, што ви нудат пријатно искуство за пишување. Применливо за многу прилики : Овие џебни тетратки се широко применливи за дома, канцеларија, ресторан, училница, библиотека, просторија за состаноци и други места, погодно за да ги запишете важните информации. Голема количина за да ги задоволите вашите потреби : Пакетот содржи 200 парчиња мини -белешки за полнење, 30 листови по подлога, доволни во количина за да ги задоволите вашите дневни побарувања за пишување и замена. Соодветна големина за употреба : Секоја мала тетратка е околу 3 x 5 инчи, соодветна големина за да одговара на капакот на џебните тетратки, мала по големина и светлина во тежина, лесен за носење и складирање, удобно за вашата дневна употреба. Практично за вашата дневна употреба : Кога имате идеја, можете брзо да ги извадите влошките за белешки од вашиот џеб и да го снимате, тие можат да ви обезбедат доволно простор да ги запишете вашите идеи, погодно за да забележите во секое време на кое било место , донесувајќи поголема погодност за вас. Непречено да се напише : Направени од квалитетен материјал за хартија, овие влошки за пишување се мазни на површината, прикажани со наредена хартија, обезбедувајќи ви уредни и уредни линии, да ги одржувате вашите записи организирани и читливи, што ви нудат пријатно искуство за пишување.