Нов замена далечински управувач одговара за Acson Fit for McQuay Fit for York Fit for Blue Star Split Protable Air Colder A/C далечински управувач
  • Неодамнешно

Нов замена далечински управувач одговара за Acson Fit for McQuay Fit for York Fit for Blue Star Split Protable Air Colder A/C далечински управувач

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Perfascin Нов замена далечински управувач одговара за далечинско вклопување на Acson за далечинско вклопување во Mc Quay за далечинско вклопување во Yorkујорк за далечински управувач на климатик со сина starвезда A/C далечински управувач ИР далечински, не е потребно програмирање или спарување. Само инсталирајте ја алкалната батерија од 2 парчиња AAA 1,5 V AAA за да работи. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво било барање, благодарам!. Perfascin Нов замена далечински управувач одговара за далечинско вклопување на Acson за далечинско вклопување во Mc Quay за далечинско вклопување во Yorkујорк за далечински управувач на климатик со сина starвезда A/C далечински управувач. ИР далечински, не е потребно програмирање или спарување. Само инсталирајте ја алкалната батерија од 2 парчиња AAA 1,5 V AAA за да работи. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво било барање, благодарам!.