Подобри случаи на прикажување акрилик четири мекоболки прикажуваат кутија со јасен случај, портокалови кревачи, бела база и пластични прстени 17 x 6 x 7
  • Неодамнешно

Подобри случаи на прикажување акрилик четири мекоболки прикажуваат кутија со јасен случај, портокалови кревачи, бела база и пластични прстени

DEN 764.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акрилик Висококвалитет целосно собрани чисти акрилик четири точки со мекоболи, прикажување на куќиштето вклучува јасни акрилни пластични прстени за да ги задржите вашите топки стабилизирани во рамките на случајот; Потребно е едноставно основно склопување. Акрилик со бела бела база со портокалови метални кревачи, совршена за прикажување на кое било колекционерско. Вклучена е бесплатна крпа за чистење на микрофибер; Чиста грб дава поцелосен изглед; Меморијалите на сликата на екранот не се вклучени. Рачно изработено со полирани рабови; 100% гаранција за враќање на парите - не треба да имате никакви проблеми со вашата нова набавка, но во реткиот случај што го правите, само известете ги и ние ќе го направиме правилно! Ние се стремиме кон 100% задоволство на клиентите. Димензии надвор : долга 17 инчи, длабоки 6 инчи, високи 7 инчи; Димензии внатре : долга 16,75 инчи, длабочина од 5,75 инчи, висока 6,15 инчи (над платформата); Погледнете го дијаграмот во табулаторот за слика погоре и подолу за просторот помеѓу креваните капачиња. Висококвалитет целосно собрани чисти акрилик четири точки со мекоболи, прикажување на куќиштето вклучува јасни акрилни пластични прстени за да ги задржите вашите топки стабилизирани во рамките на случајот; Потребно е едноставно основно склопување. Акрилик со бела бела база со портокалови метални кревачи, совршена за прикажување на кое било колекционерско. Вклучена е бесплатна крпа за чистење на микрофибер; Чиста грб дава поцелосен изглед; Меморијалите на сликата на екранот не се вклучени. Рачно изработено со полирани рабови; 100% гаранција за враќање на парите - не треба да имате никакви проблеми со вашата нова набавка, но во реткиот случај што го правите, само известете ги и ние ќе го направиме правилно! Ние се стремиме кон 100% задоволство на клиентите. Димензии надвор : долга 17 инчи, длабоки 6 инчи, високи 7 инчи; Димензии внатре : долга 16,75 инчи, длабочина од 5,75 инчи, висока 6,15 инчи (над платформата); Погледнете го дијаграмот во табулаторот за слика погоре и подолу за просторот помеѓу креваните капачиња. Овде, во случаи на подобар приказ, наоѓаме радост што им помагаме на нашите клиенти да ја прикажат својата приказна и би сакале да ви помогнеме да ги прикажете вашите! Вашите награди, колекционери и спомени ја одразуваат вашата личност и ја раскажуваат вашата лична приказна.