Филм за заштитник со 2 пакети Ваксон, компатибилен со Elecom ESD-EC0480GBKR ESD-EC црна налепница кожа [не заштитени заштитени стакло екрани]
  • Неодамнешно

Филм за заштитник со 2 пакети Ваксон, компатибилен со Elecom ESD-EC0480GBKR ESD-EC црна налепница кожа [не заштитени заштитени стакло екрани]

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погледнете го насловот за компатибилни модели Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред. Ефективно заштитете го вашиот уред од нова несакана нула. Материјал со јаглеродни влакна со дифузни дупки, adsorbed без меур и може ефикасно да ја расипе топлината. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Без леплив остаток кога е отстранет. Погледнете го насловот за компатибилни модели. Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред. Ефективно заштитете го вашиот уред од нова несакана нула. Материјал со јаглеродни влакна со дифузни дупки, adsorbed без меур и може ефикасно да ја расипе топлината. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Без леплив остаток кога е отстранет. Детали за производот : 1.Фефектно заштитете го вашиот уред од несакани гребнатини.