Partуркање за хартиени крпи за заболување, сад за миење садови- 36 пакувања памучни отпечатоци од крпа за салфетки алтернативни хартиени крпи ролни за кујнски садови ?
  • Неодамнешно

Partуркање за хартиени крпи за заболување, сад за миење садови- 36 пакувања памучни отпечатоци од крпа за салфетки алтернативни хартиени крпи ролни

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук 【Прегрнете го ‘„ Нулта отпад “Добар живот】 Одлична алтернатива на хартиени крпи за еднократна употреба, една ролна за печење на хартиени крпи може да замени 10000+ крпи за хартија за еднократна употреба. Намалување на губење на хартиени крпи за еднократно живеење за поодржливо живеење. 【Висококвалитетни крпи за хартија за еднократно користење】 памучна фланелна ткаенина е помека/повеќе апсорбирана од другите кујнски крпи. Секоја крпа се држи едни на други кога се тркалаат заедно на картонската ролна. 【Лесно миење и брзо сушење】 крпи за хартија што можат да се користат може да се измиваат со рака или машина. И поради брзото сушење на можностите, тие се подготвени да користат повторно неколку часа подоцна! Потоа, вратете се на предвидената картонска ролна еден по еден за континуирана повторна употреба. 【Економично и практично】 Со користење на едноставно хартиени крпи од хартија, ќе дадете значаен придонес за нашата планета, сè додека исто така ќе ви помогнеме да заштедите пари на крпи за хартија за еднократна употреба и салфетки за вечера. 【Разновидни и издржливи】 Секоја крпи без хартија се повеќенаменски. Не само што се користат како природни марамчиња без хартија, садови, рачни крпи, итн., Туку и се користат во држачот за хартиена крпа во кујната, бројот на држачот на хартиени крпи, итн. Крпи за хартија за еднократна употреба, една ролна за печење на хартиени крпи може да замени 10000+ крпи за хартија за еднократна употреба. Намалување на губење на хартиени крпи за еднократно живеење за поодржливо живеење. ❤ 【Прегрнете го ‘„ Нулта отпад “Добар живот - Одлична алтернатива за хартиени крпи за еднократна употреба, една ролна за печење на хартија може да замени 10000+ крпи за хартија за еднократна употреба. Намалување на губење на хартиени крпи за еднократно живеење за поодржливо живеење. Зошто ви требаат крпи за хартија за повторна употреба на хартија? 1 、 Едно еднократно кујнски крпи можат да заменат 10000+ крпи за хартија за еднократна употреба. Намалување на губење на хартиени крпи за еднократно живеење за поодржливо живеење. 2 、 Со употреба на едноставно крпи за хартија за крпа, повторно да се пеат, ќе направите значаен придонес на нашата планета, сè, истовремено помагајќи да заштедите пари на хартиени крпи за еднократна употреба и салфетки за вечера.