Vollrath -xvp00068 заптивка на капакот 71 инчи
  • Неодамнешно

Vollrath -xvp00068 заптивка на капакот 71 инчи

DEN 1225.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Волрат нуди целосна линија на прибор за готвење и е посветена на уметноста на гостопримството. Тежина на пакетот на артикалот : 2,1 фунти. Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема). Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Волрат нуди целосна линија на прибор за готвење и е посветена на уметноста на гостопримството. Тежина на пакетот на артикалот : 2,1 фунти. Vollrath XVP00068 Окриен заптивка 71 инчи. Ова е оригинален дел за замена на OEM од Волрат.