Magnavox MD6924-PL PROSTABLE TOP LOUDING CD BOOMBOX со AM/FM стерео радио во виолетова | CD-R/CD-RW компатибилен | LED дисплеј | Поддржано пристаниште Aux | Програмабилен ЦД плеер |
  • Неодамнешно

Magnavox MD6924-PL PROSTABLE TOP LOUDING CD BOOMBOX со AM/FM стерео радио во виолетова | CD-R/CD-RW компатибилен | LED дисплеј | Поддржано

DEN 543.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клучни карактеристики : Овој преносен CD Boombox од Magna Vox вклучува CD-плеер со врвно вчитување, LED дисплеј, AM/FM радио, 3,5 mm AUX порта и е компатибилен со CD-R/CD-RW Ова може да се напојува со батерии AC/DC или 6 батерии од 6 C (не се вклучени). Преносен Boombox : Уживајте во богатиот звук на Magnavox дома или на чекор со овој преносен Boombox! Користете го адаптерот за наизменична струја за неограничено слушање каде и да е излез, или додадете батерии од 6 Ц и земете ја вашата музика на-тековно (батериите не се вклучени). Квалитет : Ние сме посветени на правење производи за да ги задоволиме потребите на нашите клиенти. За сите наши високо-технолошки уреди, ние се стремиме да направиме квалитетни производи по најниски цени. Сите наши производи се изградени со употреба на висококвалитетни материјали за долготрајна употреба. Посветеност : Магнавокс е посветена на одржување на чиста околина.