Ирисканска книга 5-порт-скенер, скенер за фотографии, скенер за документи 1200DPI, рамен скенирање, SD картичка, батерија, USB, без возач, PDF To Word, Readiris OCR Win Mac White
  • Неодамнешно

Ирисканска книга 5-порт-скенер, скенер за фотографии, скенер за документи 1200DPI, рамен скенирање, SD картичка, батерија, USB, без возач, PDF

DEN 1728.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

300/600/1200 ДПИ резолуции за скенирање за резултати од совршени слики, Брзина на скенирање : 1 сек За Б компатибилен со Mac OS). Спецификации за скенирање-Документи за скенирање на уреди со додаток и игра 8,27 инчи ширина и долга до 98 инчи за дури 3 секунди, со избор на резолуција од 300 DPI, 600 DPI или 1200 DPI. Компатибилни уреди : компјутер, Mac.