Aexit 10cm x релеи 7cm x 0,15cm FR-4 единечен страничен бакарен облик PCB табла за компјутерски табли со табла за компјутерски релеи 10 компјутери
  • Неодамнешно

Aexit 10cm x релеи 7cm x 0,15cm FR-4 единечен страничен бакарен облик PCB табла за компјутерски табли со табла за компјутерски

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : PCB Bopper Clad Clad; Вкупна големина : 10 x 7 x 0,15cm / 3,9 "x 2,8" x 0 Дебелина : 1,5мм / 0,06"; материјали : бакар, FR-4. Главна боја : тон на бакар. Содржина на пакетот : 10 PCS X PCBCOPPER CLAD PORD. Име на производот : PCB Bopper Clad Clad; Вкупна големина : 10 x 7 x 0,15cm / 3,9 "x 2,8" x 0. Дебелина : 1,5мм / 0,06"; материјали : бакар, FR-4. Главна боја : тон на бакар. Содржина на пакетот : 10 PCS X PCBCOPPER CLAD PORD.Сигумен за експеримент, електронско дизајнирање и DIY итн.