AEXIT 660V 10A прекинувачи на ротационата камера со 3-позиции 8-терминали Универзални прекинувачи за стапала
  • Неодамнешно

AEXIT 660V 10A прекинувачи на ротационата камера со 3-позиции 8-терминали Универзални прекинувачи за стапала

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : прекинувач за промена; модел бр : LW28-10/2; UI : 660 V. Ith : 10 A; 380 V-440 V220 V-240 V : AC-21/AC-22,10 AAC-2, 7.5 KWAC-15, 4 A/5 ADC-13, 1 A; Позиции : 3positions (1 -0-2). Број на пол : 2; терминален број : 8; дијаметар на телото : 30мм / 1,2 ". Севкупна големина (приближно) : 30 x 30x 63mm / 1.2" x 1,2 "x 2,5" (L*W*H); надворешен материјал : пластика . Тежина : 56g; Содржина на пакет : 1 прекинувач за Xchangeover. Име на производот : прекинувач за промена; модел бр. : LW28-10/2; UI : 660 V. Ith : 10 A; 380 V-440 V220 V-240 V : AC-21/AC-22,10 AAC-2, 7.5 KWAC-15, 4 A/5 ADC-13, 1 A; Позиции : 3positions (1 -0-2). Број на пол : 2; терминален број : 8; дијаметар на телото : 30мм / 1,2 ". Севкупна големина (приближно) : 30 x 30x 63mm / 1.2" x 1,2 "x 2,5" (L*W*H); надворешен материјал : пластика . Тежина : 56g; Содржина на пакет : 1 прекинувач за Xchangeover.